Mobil Reklam Tanıtım Araçları
Üretim ve Kiralama A.Ş
Özel Tasarım Araçlar

Başlıca üretim konularımız mobil kamyon, mobil konteyner, mobil otobüs ve özel dizayn lüks karavan otobüs çeşitleri aşağıdadır.

1)   Mobil Hastane  Mobile Hospital Health Vehicle


Mobil hastane dorseleri,  bir tır dorsesinden oluşabileceği gibi çoğunlukla bir kaç dorsenin bir arada bulunduğu bir kompleks olarak imal edilmektedir.

2)   Mobile Showroom Truck Trailer


 Mobil Showroom Tır dorseleri tamamen projeye özel olarak üretilmektedir. Mobil Showroom araçlarımız ile, yerel ve ulusal fuarlardan okul hastane üniversite vb. bir çok alanda etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Şehir merkezleri veAVM otoparkları en yaygın kullanım alanlarıdır.

3)   Mobil Teknoloji Tırı

 

 


Mobil Teknoloji dorseleri üretimine 2000’li yıllarda başlayan firmamız,  Mekatronik çözümlerin yanı sıra, uzay bilimlerine kadar  ülkemizde bir çok öncü projeyi başlatmıştır 


4)   Mobile school Eğitim Tırı

 

Savaş,  doğal afetler, özel eğitim konuları vb durumlarda çocuklarımıza her türlü eğitim imkanlarını mobil eğitim tırlarımızla ulaştırıyoruz. Mobil derslik ve okul uygulamalarından özel branş eğitimleri ve eğlence etkinliklerine yönelik mobil çocuk etkinlik tır uygulamasında imalat ve kiralama hizmetini aynı anda veriyoruz.

  


5)   Özel Amaçlı Mobil Tır Dorsesi

 

Her türlü ( Damperli, Lowbed, Kuru Yük, Tenteli, Frigfirik, tekstil, Tanker, Silobas) dorse üzerine, yaşama geçirmek istediğiniz çılgın projeleri imal etmek için varız. Çünkü biz sadece butik üretimler ve özel projeler imal eden bir kuruluşuz. Nice hayali birlikte gerçeğe dönüştüreceğiz. Çünkü biliyoruz ki, insan oğlunun hayalleri, sadece gerçeğe dönüştürebilecekleri ile sınırlıdır…


6)   Mobile (Mutfak) Food Truck Trailer


Mobil mutfaklar 13.60 metre Tır dorsesi üzerine tek taraflı veya çift taraflı açılır modellerle üretilmektedir. Mobil  mutfak, film ve Tv yapımcıları başta olmak üzere, Madencilik, Catering ve daha bir çok sektörde en pratik ve sağlıklı gıda hizmeti için vazgeçilmez kullanım kolaylıkları sunar.

 

7)   Mobil Fırın Tır - Mobile Oven

 

Mobil fırın özellikle askeriye, sivil savunma ve acil kurtarma hizmetleri ve insani yardım kuruluşları için savaş, afet gibi her türlü zor koşulda ve özel alanlarda ekmek yapımı imkanı sunan benzersiz bir araçtır. Mobil fırın ile pişirme sürecinde yer alan farklı adımlar içerir: manuel şekillendirme, fermantasyon (yükselen), pişirme ve doğal soğutma, yoğurma bölünmesi, yuvarlama vb.

 

8)   Mobil Ofis Tır

 

Bir mobil ofis Tır donanımı bir çok  detay gerektirir. Müşterilerimizin başarılarını, sunduğumuz ayrıcalıklar ve detaylar ile artırmak ana hedefimizdir.

Aydınlatmadan elektronik donanıma, her koşulda sorunsuz hizmet verecek uydu ve internet sistemlerinden ofis makinalarına ve mobil aksamından vip donanıma kadar Mobil Ofis Tırlarımızda tüm detaylar incelikle hazırlanmaktadır.

 

9)   Mobil Otel (Yatakhane)

 

Mobil otel tır dorselerimiz çeşitli kapasitelerde üretilebilmektedir. Askeriye’den afet durumlarına, film platolarından doğa etkinliklerine ve öğrenci kamplarına kadar çok amaçlı kullanım alanları vardır. Mobil otel üretimlerimizde WC –Duş –Mutfak vb. temel ihtiyaç bölümleri opsiyonel olarak sunulmaktadır. Araçlarımızda sıfır gürültü ayrıcalığı nedeni ile genellikle güneş enerjisi panelleri kullanmakla beraber, yoğun elektrik enerjisi ihtiyacı durumunda jenaratör sistemleri de kullanılabilmektedir.

 


10)  Eğitim - Sağlık - Yemek vb. Özel Amaçlı Tırlar

 

Tüm olağanüstü koşullarda kullanıma uygun olarak özel amaçlı Tır dorseleri imal ediyoruz. Gerek yurt içi gerekse yurt dışına hizmet vermek üzereözel projelerle üretilen araçlarımızda, üretime esas olan konunun tüm teknik ekipmaları da uluslararası standartlara bulunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz. 

 

11)               Ofis Otobüs

12)               Hastane Otobüs

13)               Mutfak Otobüs

14)               Karavan Otobüs

15)               Otobüs Dizayn COLA KAMYON

ÇİFT KATLI REKLAM OTOBÜSÜ

LED TV TIR

OFİS OTOBÜS

ETKİNLİK DORSESİ

TANITIM TIRI

AÇILABİLEN TIR DORSESİ
LED TV KAMYONET